• پنج شنبه،30 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 620
    کد: 54263
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۹/۲۵

    تراکنش روزانه بیش از 1 میلیون "من کارت" در مشهد

    مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد گفت: روزانه به صورت میانگین بیش از یک میلیون تراکنش "من کارت" در شهر مشهد انجام می‌شود
    تراکنش روزانه بیش از 1 میلیون "من کارت" در مشهد

    علی آبسالان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با تعداد تراکنش روزانه "من کارت" اظهار داشت: تعداد تراکنش روزانه در اتوبوسرانی و قطار شهری به صورت میانگین یک میلیون و 50 هزار و در زمان پیک نیز به یک میلیون و 630 هزار تراکنش می‌رسد.

    آبسالان بیان داشت: البته متاسفانه فرار من کارت نیز در شهر وجود دارد که البته مردم از تعداد مراکز پایین شارژ من کارت نارضایتی دارند و ما نیز به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر در این حوزه هستیم؛ البته برای شارژ این تعداد من کارت سالانه 2 میلیارد تومان به مراکز شارژ داده می‌شود.

    وی افزود: به دنبال استقرار دستگاه‌های ای.تی.ام در ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد برای شارژ من کارت هستیم که نیازمند سرمایه‌گذاری است که شورای اسلامی شهر مشهد نیز می‌تواند بودجه این دستگاه‌ها را برای سال 94 در بودجه آی.تی تامین کند.

    مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد درباره استفاده از من کارت در نانوایی‌های شهر مشهد تصریح کرد: در تعدادی از نانوایی‌ها و همچنین فتوکپی‌ها دستگاه من کارت نصب شده و به دنبال گسترش آن هستیم.

    آبسالان در ارتباط با نصب من کارت در تاکسی‌های شهر مشهد اظهار داشت: برای نصب دستگاه من کارت در تمام تاکسی‌های شهر مشهد بودجه آن برای سال 94 به شورای شهر مشهد داده شده که امیدوارم مورد تصویب قرار گیرد و تا به امروز اگر این طرح اجرا نشده فقط به دلیل مسائل ریالی بوده و ما هیچ مشکلی در ارتباط با فناوری آن نداریم؛ البته در حال حاضر در تعدادی از تاکسی‌های مبادی ورودی شهر، من کارت نصب شده است

    تعداد بازدید: 620
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر